kurumsal_banner

GDK MÜHENDİSLİK Yeni Nesil İklimlendirme sistemlerinde, müşterilerine doğru seçimi yapma aşamasında, bir mühendislik anlayışı ve yaklaşımıyla destek vermek amacıyla kurulmuş ve bu konuda sektördeki Japon markaları arasında 1 Numara’ olan MITSUBISHI ELECTRIC klima sistemlerinin Türkiye Distribütörü olan Klima plus A.Ş.’nin yetkili bayiisi ve servisi olarak yola çıkmıştır.

Genç ve Dinamik kadrosuyla kısa zamanda Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen firmalarına taahhüt hizmeti vererek bilinirliğini artırmış , tercih edilen ve GDK olarak bizim için her şeyden önemlisi GÜVEN duyulan bir firma haline gelmiştir.

GDK MÜHENDİSLİK bugün gelmiş olduğu noktada Sürekli Gelişimi ilke edinerek, titiz bir şeklide kadrosunu genişletmekte, eğitim seviyesini artırmakta ve her geçen gün kurumsal kimliğine ve dinamiğine biraz daha katkı yapmaktadır.

Yaptığımız her iş bizi bir adım daha ileriye taşımaktadır.

HVAC sektöründe profesyonel çözümler üreterek, projeden anahtar teslim iş anlayışına, gelişen Dünya ve Türkiye’de gelecek yıllarda kalıcı bir yer edinmek ve müşterilerimizle olan ilişkilerimizi en iyi şekilde yönetmek uzun vadeli en Büyük HEDEF’imizdir.

Kişisel Bilgi ve Becerileri Yüksek, nitelikli çalışma arkadaşlarıma ve bize GÜVEN duyan müşterilerimize GDK MÜHENDİSLİK TAAHHUT SAN.VE TİC LTD.ŞTİ. olarak Teşekkür Ederiz.